Ліга чемпіонів-2016/17: розклад і результати всіх матчів

15 Березня 2017, 23:46

Фінал відбудеться 3 червня 2017 року на стадіоні "Міленіум" у Кардіффі

<p style="text-align: justify;">Фото AFP</p>
Фото AFP

28 червня стартував черговий розіграш Ліги чемпіонів. Фінальний матч відбудеться 3 червня 2017 року на стадіоні "Міленіум" в Кардіффі. Титул буде захищати мадридський "Реал", обігравши в фіналі "Атлетіко".

Від України у турнірі беруть участь київське "Динамо" та донецький "Шахтар". Кияни у статусі чемпіонів країни стартує з групового етапу, а "гірники" – з третього кваліфікаційного раунду.

Фінал (3 червня)
Кардіфф

1/2 фіналу (2/3 травня – 9/10 травня)
жеребкування 21 квітня

1/4 фіналу (11/12 квітня – 18/19 квітня)
жеребкування 17 березня

1/8 фіналу (14 лютого, 15 березня)
жеребкування 12 грудня

14 лютого:

"Бенфіка" – "Боруссія" Д – 1:0 Відео
"ПСЖ" – "Барселона" – 4:0 Відео

15 лютого:

"Реал" – "Наполі" – 3:1 Фото Відео
"Баварія" – "Арсенал" – 5:1 Фото Відео

21 лютого:

"Манчестер Сіті" – "Монако" – 5:3 Фото Відео
"Байєр" – "Атлетіко" М – 2:4 Фото Відео

22 лютого:

"Порту" – "Ювентус" – 0:2 Відео
"Севілья" – "Лестер" – 2:1 Відео

7 березня:

"Арсенал" – "Баварія" – 1:5
"Наполі" – "Реал" – 1:3

8 березня:

"Боруссія" Д – "Бенфіка" – 4:0
"Барселона" – "ПСЖ" – 6:1

14 березня:

"Ювентус" – "Порту" – 1:0
"Лестер" – "Севілья" – 2:0

15 березня:

"Монако" – "Манчестер Сіті"
"Атлетіко" – "Байєр"

Груповий етап (13 вересня – 7 грудня)


КВАЛІФІКАЦІЯ

Раунд плей-офф (16/17 серпня – 23/24 серпня)

Шлях чемпіонів:

"Лудогорец" (Болгарія) – "Вікторія Пльзень" (Чехія) – 2:0, 2:2
"Селтік" (Шотландія) – "Хапоель Беер-Шева" (Ізраїль) – 5:2, 0:2
"Дандалк" (Ірландія) – "Легія" (Польща) – 0:2, 1:1
"Копенгаген" (Данія) – АПОЕЛ (Кіпр) – 1:0, 1:1
"Динамо" З (Хорватія) – "Зальцбург" (Австрія) – 1:1, 2:1

Шлях представників ліг:

"Порту" (Португалія) – "Рома" (Італія) – 1:1, 3:0
"Вільярреал" (Іспанія) – "Монако" (Франція) – 1:2, 0:1
"Стяуа" (Румунія) – "Манчестер Сіті" (Англія) – 0:5, 0:1
"Аякс" (Голландія) – "Ростов" (Росія) – 1:1, 1:4
"Янг Бойз" (Швейцарія) – "Боруссія" М (Німеччина) – 1:3, 1:6
Третій кваліфікаційний раунд (26/27 липня – 2/3 серпня)

Шлях представників ліг

"Шахтар" (Україна) – "Янг Бойз" (Швейцарія) – 2:0, 0:2 (2:4 пен)
"Аякс" (Голландія) – ПАОК (Греція) – 1:1, 2:1
"Фенербахче" (Туреччина) – "Монако" (Франція) – 2:1, 1:3
"Спарта" Прага (Чехія) – "Стяуа" (Румунія) – 1:1, 0:2
"Ростов" (Росія) – "Андерлехт" (Бельгія) – 2:2, 2:0

Шлях чемпіонів

"Олімпіакос" (Греція) – "Хапоель" Беер-Шева (Ізраїль) – 0:0, 0:1
"Вікторія" (Чехія) – "Карабах" (Азербайджан) – 0:0, 1:1
БАТЕ (Білорусь) – "Дандолк" (Ірландія) – 1:0, 0:3
"Динамо" Загреб (Хорватія) – "Динамо" Тбілісі (Грузія) – 2:0, 1:0
"Русенборг" (Норвегія) – АПОЕЛ (Кіпр) – 2:1, 0:3
"Астана" (Казахстан) – "Селтік" (Шотландія) – 1:1, 1:2
"Астра" (Румунія) – "Копенгаген" (Данія) – 1:1, 0:3
"Лудогорец" (Болгарія) – "Црвена Звезда" (Сербія) – 2:2, 4:2 (ДВ)
"Тренчин" (Словаччина) – "Легія" (Польща) – 0:1, 0:0
"Партизани" (Албанія) – "Зальцбург" (Австрія) – 0:1, 0:2

Другий кваліфікаційний раунд (12/13 липня – 19/20 липня)

"Карабах" (Азербайджан) – "Дюделанж" (Люксембург) – 2:0, 1:1
"Хапоель" Беер-Шева (Ізраїль) – "Шериф" (Молдова) – 3:2, 0:0
"Зальцбург" (Австрія) – "Лієпая (Латвія) – 1:0, 2:0
"Вардар" (Македонія) – "Динамо" Загреб (Хорватія) – 1:2, 2:3
"Нью-Сэйнтс" (Уельс) – АПОЕЛ (Кіпр) – 0:0, 0:3
"Зріньскі" (Боснія та Герцеговина) – "Легія" (Польща) – 1:1, 0:2
"Динамо" Тбілісі (Грузія) – "Алашкерт" (Вірменія) – 2:0, 1:1
БАТЕ (Білорусь) – "Сейняйоки" (Фінляндія) – 2:0, 2:2
"Валлетта" (Мальта) – "Црвена Звезда" (Сербія) – 1:2, 1:2
"Лінкольн Ред Импс" (Гібралтар) – "Селтік" (Шотландія) – 1:0, 0:3
"Крузейдерс" (Північна Ірландія) – "Копенгаген" (Данія) – 0:3, 0:6
"Олімпія" Любляна (Словенія) – "Тренчин" (Словаччина) – 3:4, 3:2
"Лудогорец" (Болгарія) – "Младость" (Чорногорія) – 2:0, 3:0
"Жальгіріс" (Литва) – "Астана" (Казахстан) – 0:0, 1:2
"Партизани" (Албанія) – "Ференцварош" (Угорщина) – 1:1, 1:1 (3:1 пен)
"Русенборг" (Норвегія) – "Норчепінг" (Швеція) – 3:1, 2:3
"Дандолк" (Ірландія) – "Хабнарфьордюр" (Ісландія) – 1:1, 2:2

Перший кваліфікаційний раунд (28/29 червня – 5/6 липня)

"Флора" (Естонія) – "Лінкольн Ред Импс" (Гібралтар) – 2:1, 0:2
"Валлетта" (Мальта) – Б-36 (Фарерські острови) – 1:0, 1:2
"Нью-Сэйнтс" (Уельс) – "Тре Пенне" (Сан-Марино) – 2:1, 3:0
"Санта-Колома" (Андорра) – "Алашкерт" (Вірменія) – 0:0, 0:3

Ви зараз переглядаєте новину "Ліга чемпіонів-2016/17: розклад і результати всіх матчів". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

Сегодня|Спорт

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Комментарi

залишилось символів: 1000 Правила коментування