Ліга Європи 2016/17: розклад і результати всіх матчів

17 Березня 2017, 00:32

Фінальний матч відбудеться 24 травня 2017 року на "Френдс Арені" в Стокгольмі

<p style="text-align: justify;">Фото AFP</p>
Фото AFP

28 червня стартував новий розіграш другого за значимістю клубного турніру Старого Світу – Ліга Європи. Фінальний матч відбудеться 24 травня 2017 року на "Френдс Арені" в Стокгольмі.

Володар титулу минулого сезону іспанська "Севілья", як і рік тому, отримала путівку в Лігу чемпіонів.

Від України в турнірі візьмуть участь три команди – луганська "Зоря" почне боротьбу з групового етапу, полтавська "Ворскла" і "Олександрія" стартують з третього раунду кваліфікації.

Перший кваліфікаційний раунд (28/30 червня – 5/6/7 липня)

"Мідтьюлланд" (Данія) – "Судува" (Литва) – 1:0, 0:1
"Хартс" (Шотландія) – "Инфонет" (Естонія) – 2:1, 4:2
"Коннан Номадс" (Уельс) – "Стабек" (Норвегія) – 0:0, 1:0
"Вентспілс" (Латвія) – "Викингур" (Фарери) – 2:0, 2:0
"Лінфілд" (С. Ірландія) – "Корк Сіті" (Ірландія) – 0:1, 1:1
"Левадія" (Естонія) – "Торсхавн" (Фарери) – 1:1, 2:0
"Атлантас" (Литва) – ХІК (Фінляндія) – 0:2, 1:1
"Гетеборг" (Швеція) – "Лландудно Таун" (Уельс) – 5:0, 2:1
"Сент-Патрікс" (Ірландія) – "Женесс" (Люксембург) – 1:0, 1:2
"Рейк'явік" (Ісландія) – "Гленавон" (С. Ірландія) – 2:1, 6:0
"Шемрок Роверс" (Ірландія) – "Ропс" (Фінляндія) – 0:2, 1:1
"Валюр" (Ісландія) – "Брондбю" (Данія) – 1:4, 0:6
"Абердін" (Шотландія) – "Фолу" (Люксембург) – 3:1, 0:1
"Тракай" (Литва) – "Нимме Калью" (Естонія) – 2:1, 1:4
"Динамо" (Мн, Білорусь) – "Спартак" (Ю, Латвія) – 2:1, 2:0
"Брейдаблік" (Ісландія) – "Елгава" (Латвія) – 2:3, 2:2
"Рунавік" (Фарери) – "Шахтар" (Білорусь) – 0:2, 0:5
АІК (Швеція) – "Балу Таун" (Уельс) – 2:0, 2:0
"Діфферданж" (Люксембург) – "Клифтонвиль" (С. Ірландія) – 1:1, 0:2
"Одд" (Норвегія) – "Марьехамн" (Фінляндія) – 2:0, 1:1
"Домжале" (Словенія) – "Луситанс" (Андорра) – 3:1, 2:1
"Бокель" (Чорногорія) – "Войводина" (Сербія) – 1:1, 0:5
АЕК (Кіпр) – "Фольгоре" (Сан-Марино) – 3:0, 3:1
"Діла" (Грузія) – "Ширак" (Вірменія) – 1:0, 0:1 (1:4, пен)
"Відеотон" (Угорщина) – "Зоря" (Молдова) – 3:0, 0:2
"Ла Фьорита" (Сан-Марино) – "Дебрецен" (Угорщина) – 0:5, 0:2
"Бальцан" (Мальта) – "Нефтчі" (Азербайджан) – 0:2, 2:1
"Габала" (Азербайджан) – "Самптредия" (Грузія) – 5:1, 1:2
"Бананц" (Вірменія) – "Омонія" (Кіпр) – 0:1, 1:4
"Зімбру" (Молдова) – "Чихура" (Грузія) – 0:1, 3:2
"Європа" (Гібралтар) – "Пюнік" (Вірменія) – 2:0, 1:2
"Маккабі" (ТА, Ізраїль) – "Гориця" (Словенія) – 3:0, 1:0
"Теута" (Албанія) – "Кайрат" (Казахстан) – 0:1, 0:5
"Партизани" (Албанія) – "Слован" (Словаччина) – 0:0, скасований*
"Берое" (Болгарія) – "Радник" (Боснія) – 0:0, 2:0
"Кукеси" (Албанія) – "Рудар" (Чорногорія) – 1:1, 1:0
"Широкі Брієг" (Боснія) – "Біркіркара" (Мальта) – 1:1, 0:2
"Славія" (Болгарія) – "Заглембе" (Польща) – 1:0, 0:3
"Шкендія" (Македонія) – "Краковія" (Польща) – 2:0, 2:1
"Санта-Колома" (Андорра) – "Локомотив" (З, Хорватія) – 1:3, 1:4
"Вадуц" (Ліхтенштейн) – "Сілекс" (Македонія) – 3:1, 2:1
"Работнічкі" (Македонія) – "Будучност" (Чорногорія) – 1:1, 0:1
"Спартак" (Т, Словаччина) – "Хайберніанс" (Мальта) – 3:0, 3:0
"Кяпяз" (Азербайджан) – "Дачіа" (Молдова) – 0:0, 1:0
"Слобода" (Боснія) – "Бейтар" (Та, Ізраїль) – 0:0, 0:1
"Чукарички" (Сербія) – "Ордабаси" (Казахстан) – 3:0, 3:3
"Адміра" (Австрія) – "Спартак" (М, Словаччина) – 1:1, 3:2
"Актобе" (Казахстан) – МТК (Угорщина) – 1:1, 0:2

* Через дискваліфікацію "Скандербеу" "Партизани" отримав путівку в Лігу чемпіонів, "Слован" автоматично вийшов до другого раунду Ліги Європи. Детальніше...

Другий кваліфікаційний раунд (16 і 23 липня)

"Ширак" (Вірменія) – "Спартак" (Т, Словаччина) – 1:1, 0:2
"Динамо" (Мн, Білорусь) – "Сент-Патрікс" (Ірландія) – 1:1, 1:0
"Партизан" (Сербія) – "Заглембе" (Польща) – 0:0, 0:0 (3:4 пен)
"Войводіна" (Сербія) – "Коннан Номадс" (Уельс) – 1:0, 2:1
"Маккабі" (Х, Ізраїль) – "Нимме Калью" (Естонія) – 1:1, 1:1 (3:5 пен)
"Хайберніан" (Шотландія) – "Брондбю" (Данія) – 0:1, 1:0 (3:5 пен)
"Шахтар" (Білорусь) – "Домжале" (Словенія) – 1:1, 1:2
"Аустрія" (В, Австрія) – "Кукеси" (Албанія) – 1:0, 4:1
МТК (Угорщина) – "Габала" (Азербайджан) – 1:2, 0:2
"Берое" (Болгарія) – ХІК (Фінляндія) – 1:1, 0:1
РоПС (Фінляндія) – "Локомотив" (З, Хорватія) – 1:1, 0:3
"Нефтчі" (Азербайджан) – "Шкендія" (Македонія) – 0:0, 0:1
"Рейк'явік" (Ісландія) – "Грассхоппер" (Швейцарія) – 3:3, 1:2
"Мідтьюлланд" (Данія) – "Вадуц" (Ліхтенштейн) – 3:0, 2:2
"Зімбру" (Молдова) – "Османлыспор" (Туреччина) – 2:2, 0:5
"Яніна" (Греція) – "Одд" (Норвегія) – 3:0, 1:3
"Біркіркара" (Мальта) – "Хартс" (Шотландія) – 0:0, 2:1
"Марібор" (Словенія) – "Левскі" (Болгарія) – 0:0, 1:1
"Пяст" (Польща) – "Гетеборг" (Швеція) – 0:3, 0:0
"Слован" (Словаччина) – "Елгава" (Латвія) – 0:0, 0:3
"Бейтар" (Та, Ізраїль) – "Омонія" (Кіпр) – 1:0, 2:3
"Адміра-Ваккер" (Австрія) – "Кяпяз" (Азербайджан) – 1:0, 2:0
"Абердін" (Шотландія) – "Вентспілс" (Латвія) – 3:0, 1:0
"Хекен" (Швеція) – "Корк Сіті" (Ірландія) – 1:1, 0:1
"Кайрат" (Казахстан) – "Маккабі" (Т-А, Ізраїль) – 1:1, 1:2
"Дебрецен" (Угорщина) – "Торпедо-Белаз" (Білорусь) – 1:2, 0:1
КСМС (Румунія) – "Хайдук" (Хорватія) – 2:2, 1:2
"Відеотон" (Угорщина) – "Чукарички" (Сербія) – 2:0, 1:1
"Клифтонвиль" (С. Ірландія) – АЕК (Кіпр) – 2:3, 0:2
АІК (Швеція) – "Європа" (Гібралтар) – 1:0, 1:0
"Левадія" (Естонія) – "Славія" (Чехія) – 3:1, 0:2
"Генк" (Бельгія) – "Будучност" (Чорногорія) – 2:0, 0:2 (4:2)
"Сендерюске" (Данія) – "Стрьомсгодсет" (Норвегія) – 2:1, 2:2

Третій кваліфікаційний раунд (28 липня і 4 серпня)

"Локомотива" Загреб (Хорватія) – "Ворскла" (Україна) – 0:0, 3:2
"Олександрія" (Україна) – "Хайдук" (Хорватія) – 0:3, 1:3
"Лілль" (Франція) – "Габала" (Азербайджан) – 1:1, 0:1
"Герта" (Німеччина) – "Брондбю" (Данія) – 1:0, 1:3
"Істанбул" (Туреччина) – Рієка (Хорватія) – 0:0, 2:2
"Хераклес" (Голландія) – "Арок" (Португалія) – 1:1, 0:0
"Шкендія" (Македонія) – "Млада Болеслав" (Чехія) – 2:0, 0:1
"Відеотон" (Угорщина) – "Мідтьюлланд" (Данія) – 0:1, 1:1 (ДВ)
"Гетеборг" (Швеція) – ХІК (Фінляндія) – 1:2, 2:0
"Адміра-Ваккер" (Австрія) – "Слован" (Чехія) – 1:2, 0:2
"Гент" (Бельгія) – "Вииторул" (Румунія) – 5:0, 0:0
"Грассхопперс" (Швейцарія) – "Аполлон" (Кіпр) – 2:1
"Сент-Етьєн" (Франція) – АЕК Афіни (Греція) – 0:0, 1:0
АЕК Ларнака (Кіпр) – "Спартак" М (Росія) – 1:1, 1:0
"Пандурій" (Румунія) – "Маккабі" Тель-Авів (Ізраїль) – 1:3, 1:2
"Войводіна" (Сербія) – "Динамо" Мінськ (Білорусь) – 1:1, 2:0
"Елгава" (Латвія) – "Бейтар" (Ізраїль) – 1:1, 0:3
"Біркіркара" (Мальта) – "Краснодар" (Росія) – 0:3, 1:3
"Заглембе" (Польща) – "Сендерйюске" (Данія) – 1:2, 1:1
"Люцерн" (Швейцарія) – "Сассуоло" (Італія) – 1:1, 0:3
АЗ Алкмаар (Голландія) – "Яніна" (Греція") – 1:0, 2:1
"Панатінаїкос" (Греція) – АІК (Швеція) – 1:0, 2:0
"Османлыспор" (Туреччина) – "Нимме Калью" (Естонія) – 1:0, 2:0
"Абердін" (Шотландія) – "Марибор" (Словенія) – 1:1, 0:1
"Аустрія" (Австрія) – "Спартак" Трнава (Словаччина) – 0:1, 1:0 (5:4 пен)
"Торпедо-Белаз" (Білорусь) – "Рапід" (Австрія) – 0:0, 0:3
"Генк" (Бельгія) – "Корк Сіті" (Ірландія) – 1:0, 2:1
"Домжале" (Словенія) – "Вест Хем" (Англія) – 2:1, 0:3
"Славія" (Чехія) – "Ріу Аве" (Португалія) – 0:0, 1:1

Раунд плей-офф (18 і 25 серпня)

"Істанбул Башакшехир" (Туреччина) – "Шахтар" Донецьк (Україна) – 1:2, 0:2
"Астана" (Казахстан) – БАТЕ (Білорусь) – 2:0, 2:2
"Мітьюлланд" (Данія) – "Османлыспор" (Туреччина) – 0:1, 0:2
"Локомотива" Загреб (Хорватія) – "Генк" (Бельгія) – 2:2, 0:2
"Динамо" Тбілісі (Грузія) – ПАОК (Греція) – 0:3, 0:2
"Бейтар" (Ізраїль) – "Сент-Етьєн" (Франція) – 1:2, 0:0
"Тренчин" (Словаччина) – "Рапід" Відень (Австрія) – 0:4, 2:0
"Габала" (Азербайджан) – "Марибор" (Словенія) – 3:1, 0:1
"Астра" (Румунія) – "Вест Хем" (Англія) – 1:1, 1:0
"Панатінаїкос" (Греція) – "Брондбю" (Данія) – 3:0, 1:1
"Гент" (Бельгія) – "Шкендія" (Македонія) – 2:1, 4:0
"Сендерюске" (Данія) – "Спарта" Прага (Чехія) – 0:0, 2:3
"Гетеборг" (Швеція) – "Карабах" (Азербайджан) – 1:0, 0:3
"Арука" (Португалія) – "Олімпіакос" (Греція) – 0:1, 1:2
АЕК Ларнака (Кіпр) – "Слован" Ліберець (Чехія) – 0:1, 0:3
"Аустрія" (Австрія) – "Русенборг" (Норвегія) – 2:1, 2:1
"Войводіна" (Сербія) – "Алкмаар" (Голландія) – 0:3, 0:0
"Славія" (Чехія) – "Андерлехт" (Бельгія) – 0:3, 0:3
"Фенербахче" (Туреччина) – "Грассхопперс" (Швейария) – 3:0, 2:0
"Краснодар" (Росія) – "Партизани" (Албанія) – 4:0, 0:0
"Сассуоло" (Італія) – "Црвена Звезда" (Сербія) – 3:0, 1:1
"Маккабі" Тель-Авів (Ізраїль) – "Хайдук" Спліт (Хорватія) – 2:1, 1:2 (пен. 4:3)

Груповий етап (15 вересня – 8 грудня)

жеребкування 26 серпня

1/16 фіналу (16 і 23 лютого)

жеребкування 12 грудня

1/8 фіналу (9 і 16 березня)

жеребкування 24 лютого

1/4 фіналу (13 і 20 квітня)

жеребкування 17 березня

1/2 фіналу (4 і 11 травня)

жеребкування 21 квітня

Фінал (24 травня)

Стокгольм

Ви зараз переглядаєте новину "Ліга Європи 2016/17: розклад і результати всіх матчів". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

Сегодня|Спорт

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Комментарi

залишилось символів: 1000 Правила коментування