Сутичка футболістів на полі спровокувала масову бійку фанатів

14 Березня 2017, 20:09

Заворушення завершилися втручанням поліції, яка застосувала сльозогінний газ

Матч чемпіонату федерального округу Бразиліа між принциповими суперниками клубами "Гама" і "Бразильєнсе" був перерваний, повідомляє ESPN FC.

При рахунку 1:1 на 89-й хвилині гри сталася бійка за участю представників обох команд, що спровокувало сутичку між уболівальниками клубів.

Група фанатів вибігла на поле, щоб зняти банер з трибуни вболівальників суперника, однак отримала опір з протиборчої сторони.

Заворушення завершилися втручанням поліції, яка застосувала сльозогінний газ. І гравці, і фанати в результаті заворушень отримали незначні пошкодження.

Ви зараз переглядаєте новину "Сутичка футболістів на полі спровокувала масову бійку фанатів". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"