9 травня в Мінську стартує чемпіонат світу з хокею в топ-дивізіоні. Своє чемпіонське звання захищатиме збірна Швеції.
Команди розбиті на дві групи, перша грає на "Чижовка Арені", друга – на "Мінськ-Арені". Перші чотири команди виходять в плей-офф, останні – знижуються в класі.
Група А: Швеція, Чехія, Канада, Словаччина, Норвегія, Данія, Франція, Італія.
Група В: Фінляндія, Росія, США, Швейцарія, Німеччина, Латвія, Білорусь, Казахстан.
По ходу турніру ми будемо оновлювати рахунки матчів і турнірну таблицю чемпіонату світу.
ЧВЕРТЬФІНАЛИ
Четвер, 22 травня
16:00. Чехія – США 4:3 (1:1, 3:0, 0:2)
17:00. Росія – Франція 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
20:00. Фінляндія – Канада 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)
21:00. Швеція – Білорусь 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
ПІВФІНАЛИ
Субота, 24 травня
14:45. Чехія – Фінляндія
18:45. Росія – Швеція
МАТЧ ЗА 3-є МІСЦЕ
Неділя, 25 травня
16:30
ФІНАЛ
Неділя, 25 травня
21:00
Группа А
Команда | И | В | ВО | ПО | П | Голы | О | |
1 | Канада | 7 | 5 | 1 | 1 | 0 | 28 – 13 = +15 | 18 |
2 | Швеция | 7 | 5 | 1 | 1 | 0 | 21 – 10 = +11 | 18 |
3 | Чехия | 7 | 2 | 2 | 2 | 1 | 20 – 18 = +2 | 12 |
4 | Франция | 7 | 2 | 2 | 1 | 2 | 25 – 20 = +5 | 11 |
5 | Словакия | 7 | 3 | 0 | 1 | 3 | 20 – 21 = -1 | 10 |
6 | Норвегия | 7 | 2 | 0 | 1 | 4 | 16 – 19 = -3 | 7 |
7 | Дания | 7 | 1 | 1 | 0 | 5 | 17 – 27 = -10 | 5 |
8 | Италия | 7 | 1 | 0 | 0 | 6 | 6 – 25 = -19 | 3 |
Группа В
Команда | И | В | ВО | ПО | П | Голы | О | |
1 | Россия | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 21 – 7 = +24 | 21 |
2 | США | 7 | 4 | 1 | 0 | 2 | 27 – 23 = +4 | 14 |
3 | Беларусь | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 18 – 17 = +1 | 12 |
4 | Финляндия | 7 | 3 | 1 | 0 | 3 | 18 – 15 = +3 | 11 |
5 | Швейцария | 7 | 3 | 0 | 1 | 3 | 19 – 21 = -2 | 10 |
6 | Латвия | 7 | 3 | 0 | 0 | 4 | 20 – 24 = -4 | 9 |
7 | Германия | 7 | 1 | 1 | 0 | 5 | 13 – 23 = -10 | 5 |
8 | Казахстан | 7 | 0 | 0 | 2 | 5 | 16 – 32 = -16 | 2 |
ГРУППА А КАЛЕНДАРЬ И РЕЗУЛЬТАТЫ СЫГРАННЫХ МАТЧЕЙ ЧМ-2014:
Пятница, 9 мая
16:45. Франция – Канада 3:2 (1:1, 0:0, 1:1) ОТ 0:0 буллиты 1:0
20:45. Чехия – Словакия 3:2 (1:0, 0:2, 1:0) ОТ 1:0
Суббота, 10 мая
12:45. Норвегия – Италия
16:45. Дания – Швеция
20:45. Канада – Словакия
Воскресенье, 11 мая
12:45. Италия – Франция
16:45. Норвегия – Дания
20:45. Швеция – Чехия
Понедельник, 12 мая
16:45. Франция – Словакия
20:45. Чехия – Канада
Вторник, 13 мая
16:45. Дания – Италия
20:45. Швеция – Норвегия
Среда, 14 мая
16:45. Чехия – Италия
20:45. Словакия – Норвегия
Четверг, 15 мая 2014
16:45. Канада – Дания
20:45. Франция – Швеция
Пятница, 16 мая
16:45. Италия – Канада
20:45. Швеция – Словакия
Суббота, 17 мая
12:45. Норвегия – Франция
16:45. Дания – Чехия
20:45. Италия – Словакия
Воскресенье, 18 мая
16:45. Швеция – Канада
20:45. Чехия – Норвегия
Понедельник, 19 мая
16:45. Франция – Дания
20:45. Италия – Швеция
Вторник, 20 мая
12:45. Канада – Норвегия
16:45. Словакия – Дания
20:45. Чехия – Франция
ГРУППА В
Пятница, 9 мая
16:45. Швейцария – Россия 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
20:45. Беларусь – США 1:6 (0:1, 1:3, 0:2)
Суббота, 10 мая
12:45. Германия – Казахстан
16:45. Латвия – Финляндия
20:45. США – Швейцария
Воскресенье, 11 мая
13:45. Германия – Латвия
17:30. Казахстан – Беларусь
21:00. Финляндия – Россия
Понедельник, 12 мая
16:45. Беларусь – Швейцария
20:45. США – Россия
Вторник, 13 мая
16:45. Финляндия – Германия
20:45. Латвия – Казахстан
Среда, 14 мая
16:45. Швейцария – Германия
20:45. Россия – Казахстан
Четверг, 15 мая 2014
16:45. США – Латвия
20:45. Беларусь – Финляндия
Пятница, 16 мая
16:45. Казахстан – США
20:45. Финляндия – Швейцария
Суббота, 17 мая
12:45. Россия – Латвия
16:45. Германия – Беларусь
20:45. Казахстан – Швейцария
Воскресенье, 18 мая
16:45. Финляндия – США
20:45. Германия – Россия
Понедельник, 19 мая
16:45. Казахстан – Финляндия
20:45. Беларусь – Латвия
Вторник, 20 мая
12:45. США – Германия
16:45. Швейцария – Латвия
20:45. Россия – Беларусь
ЧЕТВЕРТЬФИНАЛЫ
Четверг, 22 мая
16:00.
17:00.
20:00.
21:00
ПОЛУФИНАЛЫ
Суббота, 24 мая
14:45.
18:45.
МАТЧ ЗА 3-Е МЕСТО
Воскресенье, 25 мая
16:30
ФИНАЛ
Воскресенье, 25 мая
21:00